• czech language
  • english language

16.-19. května

Svět knihy Praha 2013
19. mezinárodní knižní veletrh a literární festival

Pro vystavovatelePro návštěvníky home

logo kampaně Rosteme s knihou

LITERÁRNÍ SOUTĚŽ

MOJE VOLBA - TIŠTENÁ NEBO ELEKTRONICKÁ KNIHA?

v rámci tématu veletrhu Svět knihy Praha 2013 Bloger spisovatelem, spisovatel blogerem

soutěž je projektem kampaně na podporu četby knih Rosteme s knihou

Byly vybrány nejlepší práce z každé kategorie.

Autoři těchto prací se dozvědí teprve na slavnostním vyhlášení, kdo z nich se umístil na prvním, druhém a třetím místě. Jména autorů najdete na webu kampaně Rosteme s knihou.

Slavnostní vyhlášení proběhne v pátek 17. května 2013 na 19. mezinárodním knižním veletrhu a literárním festivalu Svět knihy Praha 2013 od 11:00 hodin v sále Rosteme s knihou. Předávání cen bude moderovat Lukáš Hejlík, přijde také známá spisovatelka a blogerka Iva Pekárková.

Jaké byly podmínky soutěže najdete zde.

Moje kniha - 10.04.2013

Moje nejoblíbenější kniha je vytištěná na papíře nejlépe středního písma ráda čtu knihy v normální velikosti a nerada čtu knihy na internetu.

Ze začátku se mi líbily dobrodružné knihy např. cesta na tajuplný ostrov atd. potom jsem začala mít ráda knihy o upírech a vlkodlacích po chvilce se mi začali moc líbit knihy o životě a o dětství např. co je nejhorší na mé sestře a deset , neobyčejný deník obyčejné holky.

Čtení mám moc ráda , ale ještě jsem nepřečetla knihu která má 450 stran.Ve všech knihách které jsem přečetla bylo přibližně 300 stran Vždy když jsem v knihovně tak mě zaujme kniha z obrázky nebo s barevným obalem. Také chodím do školní knihovny, ve které mají hodně knih.

Nikdy mě nebavily knihy který jsou široký s malým písmem.